1812J1K20101JCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1812J1K20101JCR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1812J1K20101JCR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 100PF 1.2KV C0G/NP0 1812
Podatkovni listi: 1.1812J1K20101JCR.pdf2.1812J1K20101JCR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1812J1K20101JCR
Številka dela 1812J1K20101JCR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 100PF 1.2KV C0G/NP0 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 80978 pcs Podatkovni list 1.1812J1K20101JCR.pdf2.1812J1K20101JCR.pdf
Napetost - ocenjena 1200V (1.2kV) Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 100pF ±5% 1200V (1.2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1812 (4532 Metric)
Zmogljivost 100pF Aplikacije General Purpose