1812J2000224KDR
Knowles SyferKnowles Syfer
1812J2000224KDR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1812J2000224KDR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 0.22UF 200V X7R 1812
Podatkovni listi: 1812J2000224KDR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1812J2000224KDR
Številka dela 1812J2000224KDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.22UF 200V X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 65627 pcs Podatkovni list 1812J2000224KDR.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Temperature
Stopnja napak - natančen opis 0.22µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
Zmogljivost 0.22µF Aplikacije High Reliability