1812J5000153MDR
Knowles SyferKnowles Syfer
1812J5000153MDR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1812J5000153MDR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 0.015UF 500V X7R 1812
Podatkovni listi: 1812J5000153MDR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1812J5000153MDR
Številka dela 1812J5000153MDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.015UF 500V X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 69240 pcs Podatkovni list 1812J5000153MDR.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperaturni koeficient X7R (2R1)
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Temperature
Stopnja napak - natančen opis 0.015µF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric)
Zmogljivost 0.015µF Aplikacije High Reliability