1812J5000272KFT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812J5000272KFT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1812J5000272KFT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 2700PF 500V C0G/NP0 1812
Podatkovni listi: 1812J5000272KFT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1812J5000272KFT
Številka dela 1812J5000272KFT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 2700PF 500V C0G/NP0 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 92985 pcs Podatkovni list 1812J5000272KFT.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Temperature
Stopnja napak - natančen opis 2700pF ±10% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
Zmogljivost 2700pF Aplikacije High Reliability