1812J6300100GCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1812J6300100GCR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1812J6300100GCR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 10PF 630V C0G/NP0 1812
Podatkovni listi: 1.1812J6300100GCR.pdf2.1812J6300100GCR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1812J6300100GCR
Številka dela 1812J6300100GCR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 10PF 630V C0G/NP0 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 104245 pcs Podatkovni list 1.1812J6300100GCR.pdf2.1812J6300100GCR.pdf
Napetost - ocenjena 630V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 10pF ±2% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1812 (4532 Metric)
Zmogljivost 10pF Aplikacije General Purpose