1812J6300390JCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1812J6300390JCR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1812J6300390JCR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 39PF 630V C0G/NP0 1812
Podatkovni listi: 1.1812J6300390JCR.pdf2.1812J6300390JCR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1812J6300390JCR
Številka dela 1812J6300390JCR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 39PF 630V C0G/NP0 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 79918 pcs Podatkovni list 1.1812J6300390JCR.pdf2.1812J6300390JCR.pdf
Napetost - ocenjena 630V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 39pF ±5% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1812 (4532 Metric)
Zmogljivost 39pF Aplikacije General Purpose