1812JA250561MXRSY2
Knowles SyferKnowles Syfer
1812JA250561MXRSY2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1812JA250561MXRSY2
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 560PF 250V X7R 1812
Podatkovni listi: 1812JA250561MXRSY2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1812JA250561MXRSY2
Številka dela 1812JA250561MXRSY2 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 560PF 250V X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 58017 pcs Podatkovni list 1812JA250561MXRSY2.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperaturni koeficient X7R (2R1)
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Voltage
Stopnja napak - natančen opis 560pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric)
Zmogljivost 560pF Aplikacije General Purpose