1812Y0160563KCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y0160563KCR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1812Y0160563KCR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 0.056UF 16V C0G/NP0 1812
Podatkovni listi: 1.1812Y0160563KCR.pdf2.1812Y0160563KCR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1812Y0160563KCR
Številka dela 1812Y0160563KCR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.056UF 16V C0G/NP0 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 69297 pcs Podatkovni list 1.1812Y0160563KCR.pdf2.1812Y0160563KCR.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Stopnja napak - natančen opis 0.056µF ±10% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
Zmogljivost 0.056µF Aplikacije Boardflex Sensitive