1812Y0500472JCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y0500472JCR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1812Y0500472JCR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 4700PF 50V C0G/NP0 1812
Podatkovni listi: 1.1812Y0500472JCR.pdf2.1812Y0500472JCR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1812Y0500472JCR
Številka dela 1812Y0500472JCR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 4700PF 50V C0G/NP0 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 63475 pcs Podatkovni list 1.1812Y0500472JCR.pdf2.1812Y0500472JCR.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Stopnja napak - natančen opis 4700pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
Zmogljivost 4700pF Aplikacije Boardflex Sensitive