1812Y0500474METE03
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y0500474METE03 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1812Y0500474METE03
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 0.47UF 50V X7R 1812
Podatkovni listi: 1.1812Y0500474METE03.pdf2.1812Y0500474METE03.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1812Y0500474METE03
Številka dela 1812Y0500474METE03 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.47UF 50V X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 36503 pcs Podatkovni list 1.1812Y0500474METE03.pdf2.1812Y0500474METE03.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.030" (0.75mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija FlexiCap™
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) Druga imena 1608-1346-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Low ESL (X2Y), Soft Termination
Stopnja napak - natančen opis 0.47µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
Zmogljivost 0.47µF Aplikacije Automotive, Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive