1812Y1000124MXTE03
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y1000124MXTE03 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1812Y1000124MXTE03
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 0.12UF 100V X7R 1812
Podatkovni listi: 1812Y1000124MXTE03.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1812Y1000124MXTE03
Številka dela 1812Y1000124MXTE03 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.12UF 100V X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 51448 pcs Podatkovni list 1812Y1000124MXTE03.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.030" (0.75mm) Temperaturni koeficient X7R (2R1)
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Low ESL (X2Y), Soft Termination
Stopnja napak - natančen opis 0.12µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric)
Zmogljivost 0.12µF Aplikacije Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1812Y1000124MET
1812Y1000124MET
Proizvajalci: Knowles Syfer
Opis: CAP CER 0.12UF 100V X7R 1812
Na zalogi: 75260 pcs
Prenesi: 1812Y1000124MET.pdf
RFQ
1812Y1000125MXR
1812Y1000125MXR
Proizvajalci: Knowles Syfer
Opis: CAP CER 1.2UF 100V X7R 1812
Na zalogi: 46018 pcs
Prenesi: 1812Y1000125MXR.pdf
RFQ
1812Y1000124MXT
1812Y1000124MXT