1812Y1000562JDT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y1000562JDT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1812Y1000562JDT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 5600PF 100V X7R 1812
Podatkovni listi: 1812Y1000562JDT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1812Y1000562JDT
Številka dela 1812Y1000562JDT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 5600PF 100V X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 65664 pcs Podatkovni list 1812Y1000562JDT.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperaturni koeficient X7R (2R1)
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Stopnja napak - natančen opis 5600pF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric)
Zmogljivost 5600pF Aplikacije Boardflex Sensitive