1812Y1K00153KJT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y1K00153KJT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1812Y1K00153KJT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 0.015UF 1KV X7R 1812
Podatkovni listi: 1812Y1K00153KJT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1812Y1K00153KJT
Številka dela 1812Y1K00153KJT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.015UF 1KV X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 66488 pcs Podatkovni list 1812Y1K00153KJT.pdf
Napetost - ocenjena 1000V (1kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) Druga imena 1608-1136-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination natančen opis 0.015µF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
Zmogljivost 0.015µF Aplikacije Boardflex Sensitive