1812Y2000471GAR
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y2000471GAR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1812Y2000471GAR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 470PF 200V C0G/NP0 1812
Podatkovni listi: 1812Y2000471GAR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1812Y2000471GAR
Številka dela 1812Y2000471GAR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 470PF 200V C0G/NP0 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 40446 pcs Podatkovni list 1812Y2000471GAR.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija FlexiCap™
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination
Stopnja napak - natančen opis 470pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1812 (4532 Metric)
Zmogljivost 470pF Aplikacije Automotive, Boardflex Sensitive