1812Y2000562JDR
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y2000562JDR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1812Y2000562JDR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 5600PF 200V X7R 1812
Podatkovni listi: 1812Y2000562JDR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1812Y2000562JDR
Številka dela 1812Y2000562JDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 5600PF 200V X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70295 pcs Podatkovni list 1812Y2000562JDR.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperaturni koeficient X7R (2R1)
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination
Stopnja napak - natančen opis 5600pF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric)
Zmogljivost 5600pF Aplikacije Boardflex Sensitive