1812Y2000684MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y2000684MXT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1812Y2000684MXT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 0.68UF 200V X7R 1812
Podatkovni listi: 1.1812Y2000684MXT.pdf2.1812Y2000684MXT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1812Y2000684MXT
Številka dela 1812Y2000684MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.68UF 200V X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 50878 pcs Podatkovni list 1.1812Y2000684MXT.pdf2.1812Y2000684MXT.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperaturni koeficient X7R (2R1)
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Stopnja napak - natančen opis 0.68µF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric)
Zmogljivost 0.68µF Aplikacije Boardflex Sensitive