1812Y2500332GFT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y2500332GFT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1812Y2500332GFT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 3300PF 250V C0G/NP0 1812
Podatkovni listi: 1812Y2500332GFT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1812Y2500332GFT
Številka dela 1812Y2500332GFT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 3300PF 250V C0G/NP0 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31680 pcs Podatkovni list 1812Y2500332GFT.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Stopnja napak - natančen opis 3300pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
Zmogljivost 3300pF Aplikacije Boardflex Sensitive