1825J0250333JXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1825J0250333JXR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1825J0250333JXR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 0.033UF 25V X7R 1825
Podatkovni listi: 1.1825J0250333JXR.pdf2.1825J0250333JXR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1825J0250333JXR
Številka dela 1825J0250333JXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.033UF 25V X7R 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 40527 pcs Podatkovni list 1.1825J0250333JXR.pdf2.1825J0250333JXR.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperaturni koeficient X7R (2R1)
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1825 (4564 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 0.033µF ±5% 25V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric)
Zmogljivost 0.033µF Aplikacije General Purpose