1825J2000683JXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1825J2000683JXT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1825J2000683JXT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 0.068UF 200V X7R 1825
Podatkovni listi: 1.1825J2000683JXT.pdf2.1825J2000683JXT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1825J2000683JXT
Številka dela 1825J2000683JXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.068UF 200V X7R 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 37114 pcs Podatkovni list 1.1825J2000683JXT.pdf2.1825J2000683JXT.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperaturni koeficient X7R (2R1)
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1825 (4564 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 0.068µF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric)
Zmogljivost 0.068µF Aplikacije General Purpose