1825J2500820KCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1825J2500820KCR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1825J2500820KCR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 82PF 250V C0G/NP0 1825
Podatkovni listi: 1.1825J2500820KCR.pdf2.1825J2500820KCR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1825J2500820KCR
Številka dela 1825J2500820KCR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 82PF 250V C0G/NP0 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 48766 pcs Podatkovni list 1.1825J2500820KCR.pdf2.1825J2500820KCR.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1825 (4564 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 82pF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1825 (4564 Metric)
Zmogljivost 82pF Aplikacije General Purpose