1825J2K00220GCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1825J2K00220GCT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1825J2K00220GCT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 22PF 2KV C0G/NP0 1825
Podatkovni listi: 1.1825J2K00220GCT.pdf2.1825J2K00220GCT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1825J2K00220GCT
Številka dela 1825J2K00220GCT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 22PF 2KV C0G/NP0 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 33651 pcs Podatkovni list 1.1825J2K00220GCT.pdf2.1825J2K00220GCT.pdf
Napetost - ocenjena 2000V (2kV) Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1825 (4564 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 22pF ±2% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1825 (4564 Metric)
Zmogljivost 22pF Aplikacije General Purpose