1825J3K00151GCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1825J3K00151GCR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1825J3K00151GCR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 150PF 3KV C0G/NP0 1825
Podatkovni listi: 1.1825J3K00151GCR.pdf2.1825J3K00151GCR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1825J3K00151GCR
Številka dela 1825J3K00151GCR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 150PF 3KV C0G/NP0 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 35500 pcs Podatkovni list 1.1825J3K00151GCR.pdf2.1825J3K00151GCR.pdf
Napetost - ocenjena 3000V (3kV) Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1825 (4564 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 150pF ±2% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1825 (4564 Metric)
Zmogljivost 150pF Aplikacije General Purpose