1825J4K00271KXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1825J4K00271KXR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1825J4K00271KXR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 270PF 4KV X7R 1825
Podatkovni listi: 1.1825J4K00271KXR.pdf2.1825J4K00271KXR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1825J4K00271KXR
Številka dela 1825J4K00271KXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 270PF 4KV X7R 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 74609 pcs Podatkovni list 1.1825J4K00271KXR.pdf2.1825J4K00271KXR.pdf
Napetost - ocenjena 4000V (4kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperaturni koeficient X7R (2R1)
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1825 (4564 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 270pF ±10% 4000V (4kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric)
Zmogljivost 270pF Aplikacije General Purpose