1825J4K00471JXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1825J4K00471JXR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1825J4K00471JXR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 470PF 4KV X7R 1825
Podatkovni listi: 1.1825J4K00471JXR.pdf2.1825J4K00471JXR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1825J4K00471JXR
Številka dela 1825J4K00471JXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 470PF 4KV X7R 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 67655 pcs Podatkovni list 1.1825J4K00471JXR.pdf2.1825J4K00471JXR.pdf
Napetost - ocenjena 4000V (4kV) Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperaturni koeficient X7R (2R1)
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1825 (4564 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 470pF ±5% 4000V (4kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric)
Zmogljivost 470pF Aplikacije General Purpose