1825Y0160122JCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1825Y0160122JCR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1825Y0160122JCR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 1200PF 16V C0G/NP0 1825
Podatkovni listi: 1.1825Y0160122JCR.pdf2.1825Y0160122JCR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1825Y0160122JCR
Številka dela 1825Y0160122JCR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1200PF 16V C0G/NP0 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 40111 pcs Podatkovni list 1.1825Y0160122JCR.pdf2.1825Y0160122JCR.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1825 (4564 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Stopnja napak - natančen opis 1200pF ±5% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1825 (4564 Metric)
Zmogljivost 1200pF Aplikacije Boardflex Sensitive