1825Y1000392JCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1825Y1000392JCT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1825Y1000392JCT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 3900PF 100V C0G/NP0 1825
Podatkovni listi: 1.1825Y1000392JCT.pdf2.1825Y1000392JCT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1825Y1000392JCT
Številka dela 1825Y1000392JCT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 3900PF 100V C0G/NP0 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 40282 pcs Podatkovni list 1.1825Y1000392JCT.pdf2.1825Y1000392JCT.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1825 (4564 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Stopnja napak - natančen opis 3900pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1825 (4564 Metric)
Zmogljivost 3900pF Aplikacije Boardflex Sensitive