1825Y2000390FCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1825Y2000390FCT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1825Y2000390FCT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 39PF 200V C0G/NP0 1825
Podatkovni listi: 1.1825Y2000390FCT.pdf2.1825Y2000390FCT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1825Y2000390FCT
Številka dela 1825Y2000390FCT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 39PF 200V C0G/NP0 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11108 pcs Podatkovni list 1.1825Y2000390FCT.pdf2.1825Y2000390FCT.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1825 (4564 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Stopnja napak - natančen opis 39pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1825 (4564 Metric)
Zmogljivost 39pF Aplikacije Boardflex Sensitive