1825Y2000563JXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1825Y2000563JXT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1825Y2000563JXT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 0.056UF 200V X7R 1825
Podatkovni listi: 1.1825Y2000563JXT.pdf2.1825Y2000563JXT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1825Y2000563JXT
Številka dela 1825Y2000563JXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.056UF 200V X7R 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31235 pcs Podatkovni list 1.1825Y2000563JXT.pdf2.1825Y2000563JXT.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperaturni koeficient X7R (2R1)
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1825 (4564 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination
Stopnja napak - natančen opis 0.056µF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric)
Zmogljivost 0.056µF Aplikacije Boardflex Sensitive