1825Y2500222KCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1825Y2500222KCR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1825Y2500222KCR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 2200PF 250V C0G/NP0 1825
Podatkovni listi: 1.1825Y2500222KCR.pdf2.1825Y2500222KCR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1825Y2500222KCR
Številka dela 1825Y2500222KCR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 2200PF 250V C0G/NP0 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 40568 pcs Podatkovni list 1.1825Y2500222KCR.pdf2.1825Y2500222KCR.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1825 (4564 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Stopnja napak - natančen opis 2200pF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1825 (4564 Metric)
Zmogljivost 2200pF Aplikacije Boardflex Sensitive