1825Y4K00122KXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1825Y4K00122KXR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1825Y4K00122KXR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 1200PF 4KV X7R 1825
Podatkovni listi: 1.1825Y4K00122KXR.pdf2.1825Y4K00122KXR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1825Y4K00122KXR
Številka dela 1825Y4K00122KXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1200PF 4KV X7R 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 53286 pcs Podatkovni list 1.1825Y4K00122KXR.pdf2.1825Y4K00122KXR.pdf
Napetost - ocenjena 4000V (4kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperaturni koeficient X7R (2R1)
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1825 (4564 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Stopnja napak - natančen opis 1200pF ±10% 4000V (4kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric)
Zmogljivost 1200pF Aplikacije Boardflex Sensitive