1825Y5000101GCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1825Y5000101GCR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1825Y5000101GCR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 100PF 500V C0G/NP0 1825
Podatkovni listi: 1.1825Y5000101GCR.pdf2.1825Y5000101GCR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1825Y5000101GCR
Številka dela 1825Y5000101GCR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 100PF 500V C0G/NP0 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25374 pcs Podatkovni list 1.1825Y5000101GCR.pdf2.1825Y5000101GCR.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1825 (4564 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination
Stopnja napak - natančen opis 100pF ±2% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1825 (4564 Metric)
Zmogljivost 100pF Aplikacije Boardflex Sensitive