1825Y6300271JXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1825Y6300271JXR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1825Y6300271JXR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 270PF 630V X7R 1825
Podatkovni listi: 1.1825Y6300271JXR.pdf2.1825Y6300271JXR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1825Y6300271JXR
Številka dela 1825Y6300271JXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 270PF 630V X7R 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 39660 pcs Podatkovni list 1.1825Y6300271JXR.pdf2.1825Y6300271JXR.pdf
Napetost - ocenjena 630V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperaturni koeficient X7R (2R1)
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1825 (4564 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Stopnja napak - natančen opis 270pF ±5% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric)
Zmogljivost 270pF Aplikacije Boardflex Sensitive