2211JA250680KCRSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
2211JA250680KCRSPU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2211JA250680KCRSPU
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 68PF 250V C0G/NP0 2211
Podatkovni listi: 2211JA250680KCRSPU.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2211JA250680KCRSPU
Številka dela 2211JA250680KCRSPU Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 68PF 250V C0G/NP0 2211 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 80506 pcs Podatkovni list 2211JA250680KCRSPU.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.100" (2.54mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2211 (5728 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Voltage
Stopnja napak - natančen opis 68pF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2211 (5728 Metric)
Zmogljivost 68pF Aplikacije General Purpose