2220J0630151GCR
Knowles SyferKnowles Syfer
2220J0630151GCR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2220J0630151GCR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 150PF 63V C0G/NP0 2220
Podatkovni listi: 1.2220J0630151GCR.pdf2.2220J0630151GCR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 2220J0630151GCR
Številka dela 2220J0630151GCR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 150PF 63V C0G/NP0 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 26698 pcs Podatkovni list 1.2220J0630151GCR.pdf2.2220J0630151GCR.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2220 (5750 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 150pF ±2% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric)
Zmogljivost 150pF Aplikacije General Purpose