2220J1000182GFT
Knowles SyferKnowles Syfer
2220J1000182GFT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2220J1000182GFT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 1800PF 100V C0G/NP0 2220
Podatkovni listi: 2220J1000182GFT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2220J1000182GFT
Številka dela 2220J1000182GFT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1800PF 100V C0G/NP0 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18636 pcs Podatkovni list 2220J1000182GFT.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2220 (5750 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Temperature
Stopnja napak - natančen opis 1800pF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric)
Zmogljivost 1800pF Aplikacije High Reliability