2220J1K50391KCR
Knowles SyferKnowles Syfer
2220J1K50391KCR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2220J1K50391KCR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 390PF 1.5KV C0G/NP0 2220
Podatkovni listi: 1.2220J1K50391KCR.pdf2.2220J1K50391KCR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2220J1K50391KCR
Številka dela 2220J1K50391KCR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 390PF 1.5KV C0G/NP0 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 65607 pcs Podatkovni list 1.2220J1K50391KCR.pdf2.2220J1K50391KCR.pdf
Napetost - ocenjena 1500V (1.5kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2220 (5750 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 390pF ±10% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric)
Zmogljivost 390pF Aplikacije General Purpose