2220J2000223FFT
Knowles SyferKnowles Syfer
2220J2000223FFT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2220J2000223FFT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 0.022UF 200V C0G 2220
Podatkovni listi: 2220J2000223FFT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2220J2000223FFT
Številka dela 2220J2000223FFT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.022UF 200V C0G 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5640 pcs Podatkovni list 2220J2000223FFT.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2220 (5750 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Temperature
Stopnja napak - natančen opis 0.022µF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric)
Zmogljivost 0.022µF Aplikacije High Reliability