2220J5000222KXT
Knowles SyferKnowles Syfer
2220J5000222KXT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2220J5000222KXT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 2200PF 500V X7R 2220
Podatkovni listi: 1.2220J5000222KXT.pdf2.2220J5000222KXT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2220J5000222KXT
Številka dela 2220J5000222KXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 2200PF 500V X7R 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 88413 pcs Podatkovni list 1.2220J5000222KXT.pdf2.2220J5000222KXT.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperaturni koeficient X7R (2R1)
Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2220 (5750 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 2200pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric)
Zmogljivost 2200pF Aplikacije General Purpose