2220J5K00100GCR
Knowles SyferKnowles Syfer
2220J5K00100GCR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2220J5K00100GCR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 10PF 5KV C0G/NP0 2220
Podatkovni listi: 1.2220J5K00100GCR.pdf2.2220J5K00100GCR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2220J5K00100GCR
Številka dela 2220J5K00100GCR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 10PF 5KV C0G/NP0 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 73666 pcs Podatkovni list 1.2220J5K00100GCR.pdf2.2220J5K00100GCR.pdf
Napetost - ocenjena 5000V (5kV) Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2220 (5750 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 10pF ±2% 5000V (5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric)
Zmogljivost 10pF Aplikacije General Purpose