2220Y0160333JFR
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y0160333JFR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2220Y0160333JFR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 0.033UF 16V C0G/NP0 2220
Podatkovni listi: 2220Y0160333JFR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2220Y0160333JFR
Številka dela 2220Y0160333JFR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.033UF 16V C0G/NP0 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 26490 pcs Podatkovni list 2220Y0160333JFR.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2220 (5750 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination, High Temperature
Stopnja napak - natančen opis 0.033µF ±5% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric)
Zmogljivost 0.033µF Aplikacije High Reliability, Boardflex Sensitive