2220Y1K00123JDT
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y1K00123JDT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2220Y1K00123JDT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 0.012UF 1KV X7R 2220
Podatkovni listi: 2220Y1K00123JDT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2220Y1K00123JDT
Številka dela 2220Y1K00123JDT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.012UF 1KV X7R 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 36325 pcs Podatkovni list 2220Y1K00123JDT.pdf
Napetost - ocenjena 1000V (1kV) Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperaturni koeficient X7R (2R1)
Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2220 (5750 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination, High Temperature
Stopnja napak - natančen opis 0.012µF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric)
Zmogljivost 0.012µF Aplikacije High Reliability, Boardflex Sensitive