2220Y1K00181KFR
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y1K00181KFR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2220Y1K00181KFR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 180PF 1KV C0G/NP0 2220
Podatkovni listi: 2220Y1K00181KFR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2220Y1K00181KFR
Številka dela 2220Y1K00181KFR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 180PF 1KV C0G/NP0 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 49743 pcs Podatkovni list 2220Y1K00181KFR.pdf
Napetost - ocenjena 1000V (1kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2220 (5750 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination, High Temperature
Stopnja napak - natančen opis 180pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric)
Zmogljivost 180pF Aplikacije High Reliability, Boardflex Sensitive