2220Y1K20391JXR
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y1K20391JXR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2220Y1K20391JXR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 390PF 1.2KV X7R 2220
Podatkovni listi: 1.2220Y1K20391JXR.pdf2.2220Y1K20391JXR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 2220Y1K20391JXR
Številka dela 2220Y1K20391JXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 390PF 1.2KV X7R 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 63066 pcs Podatkovni list 1.2220Y1K20391JXR.pdf2.2220Y1K20391JXR.pdf
Napetost - ocenjena 1200V (1.2kV) Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.165" (4.20mm) Temperaturni koeficient X7R (2R1)
Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2220 (5750 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination
Stopnja napak - natančen opis 390pF ±5% 1200V (1.2kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric)
Zmogljivost 390pF Aplikacije Boardflex Sensitive