2220Y2500123KCR
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y2500123KCR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2220Y2500123KCR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 0.012UF 250V C0G 2220
Podatkovni listi: 1.2220Y2500123KCR.pdf2.2220Y2500123KCR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 2220Y2500123KCR
Številka dela 2220Y2500123KCR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.012UF 250V C0G 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 42964 pcs Podatkovni list 1.2220Y2500123KCR.pdf2.2220Y2500123KCR.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2220 (5750 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination
Stopnja napak - natančen opis 0.012µF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric)
Zmogljivost 0.012µF Aplikacije Boardflex Sensitive