2225J1K00221JDT
Knowles SyferKnowles Syfer
2225J1K00221JDT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2225J1K00221JDT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 220PF 1KV X7R 2225
Podatkovni listi: 2225J1K00221JDT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2225J1K00221JDT
Številka dela 2225J1K00221JDT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 220PF 1KV X7R 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 29240 pcs Podatkovni list 2225J1K00221JDT.pdf
Napetost - ocenjena 1000V (1kV) Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperaturni koeficient X7R (2R1)
Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2225 (5763 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 220pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric)
Zmogljivost 220pF Aplikacije High Reliability