2225J5000563MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
2225J5000563MXT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2225J5000563MXT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 0.056UF 500V X7R 2225
Podatkovni listi: 1.2225J5000563MXT.pdf2.2225J5000563MXT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2225J5000563MXT
Številka dela 2225J5000563MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.056UF 500V X7R 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 57019 pcs Podatkovni list 1.2225J5000563MXT.pdf2.2225J5000563MXT.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperaturni koeficient X7R (2R1)
Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2225 (5763 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 0.056µF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric)
Zmogljivost 0.056µF Aplikacije General Purpose