2225J5K00390GCT
Knowles SyferKnowles Syfer
2225J5K00390GCT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2225J5K00390GCT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 39PF 5KV C0G/NP0 2225
Podatkovni listi: 1.2225J5K00390GCT.pdf2.2225J5K00390GCT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2225J5K00390GCT
Številka dela 2225J5K00390GCT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 39PF 5KV C0G/NP0 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 51917 pcs Podatkovni list 1.2225J5K00390GCT.pdf2.2225J5K00390GCT.pdf
Napetost - ocenjena 5000V (5kV) Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2225 (5763 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 39pF ±2% 5000V (5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric)
Zmogljivost 39pF Aplikacije General Purpose