2225J6K00122JXR
Knowles SyferKnowles Syfer
2225J6K00122JXR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2225J6K00122JXR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 1200PF 6KV X7R 2225
Podatkovni listi: 1.2225J6K00122JXR.pdf2.2225J6K00122JXR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 2225J6K00122JXR
Številka dela 2225J6K00122JXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 1200PF 6KV X7R 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 78428 pcs Podatkovni list 1.2225J6K00122JXR.pdf2.2225J6K00122JXR.pdf
Napetost - ocenjena 6000V (6kV) Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperaturni koeficient X7R (2R1)
Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2225 (5763 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 1200pF ±5% 6000V (6kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric)
Zmogljivost 1200pF Aplikacije General Purpose