2225Y0500104MXR
Knowles SyferKnowles Syfer
2225Y0500104MXR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2225Y0500104MXR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 0.1UF 50V X7R 2225
Podatkovni listi: 1.2225Y0500104MXR.pdf2.2225Y0500104MXR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 2225Y0500104MXR
Številka dela 2225Y0500104MXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.1UF 50V X7R 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 43164 pcs Podatkovni list 1.2225Y0500104MXR.pdf2.2225Y0500104MXR.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperaturni koeficient X7R (2R1)
Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2225 (5763 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Stopnja napak - natančen opis 0.1µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric)
Zmogljivost 0.1µF Aplikacije Boardflex Sensitive