2225Y1K50221JCR
Knowles SyferKnowles Syfer
2225Y1K50221JCR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2225Y1K50221JCR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 220PF 1.5KV C0G/NP0 2225
Podatkovni listi: 1.2225Y1K50221JCR.pdf2.2225Y1K50221JCR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2225Y1K50221JCR
Številka dela 2225Y1K50221JCR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 220PF 1.5KV C0G/NP0 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 41036 pcs Podatkovni list 1.2225Y1K50221JCR.pdf2.2225Y1K50221JCR.pdf
Napetost - ocenjena 1500V (1.5kV) Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2225 (5763 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination
Stopnja napak - natančen opis 220pF ±5% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric)
Zmogljivost 220pF Aplikacije Boardflex Sensitive